Informacja o prawach autorskich do tekstu i plików graficznych zamieszczonych na tej stronie

 

Wszelkie materiały zamieszczone na tej stronie są wyłączną własnością twórców strony . Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych bez zgody właścicieli traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Nie stawiamy ograniczeń co do wykorzystania materiałów przez osoby prywatne, przeniesienia części lub całości tekstu i plików graficznych na inne (nie komercyjne) strony z zastrzeżeniem, że znajdzie się przy nich informacja skąd pochodzi dana publikacja. Jednocześnie nie wyrażamy zgody by materiały umieszczano na stronach zawierających pornografię lub zawierających treści ogólnie uznawane za obelżywe lub niezgodne z obyczajami. W przypadku uznania przez nas, że materiały te wykorzystywane są niezgodnie z naszą wolą - zastrzegamy sobie prawo do  zażądania ich usunięcia.

Wszelkie materiały wykorzystane na tej stronie a pochodzące z innych źródeł są wyraźnie oznaczone (z opisem adresu i nazwy strony).

Twórcy strony nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody mogące powstać w wyniku wykorzystania materiałów zamieszczonych na tej stronie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wniosków dotyczących zamieszczania i wykorzystywania materiałów publikowanych na tej stronie prosimy i kontakt mailem zakajaczeni@op.pl

2005© Zakajaczeni - Ciechanów